Dažnai užduodami klausimai

„Young Car Mechanic“ yra stiprios tarptautinės varžybos, skirtos mūsų regiono automobilių remonto sričiai. Kaip teigiama pačiame pavadinime, jis skirtas technikumo studentams. Pagrindinis tikslas yra skleisti jaunimo supratimą apie automobilių mechaniko darbą, dalytis patirtimi ir mokymosi metodais bei rasti jaunus talentus mechanikos ir motorinių transporto priemonių techninės priežiūros srityje.

2019 m. Gegužės mėn. Lenkijoje vyko jau trečiasis tarptautinis finalas su atstovais iš 7 šalių, kuriame veikia „Inter Cars“. Tačiau daugelis dalyvaujančių šalių turi daug daugiau nacionalinės patirties nei per trejus metus.

Pernai tai buvo Bulgarija, Estija, Lietuva, Latvija, Vengrija, Lenkija ir Ukraina. Kitame tarptautiniame finale dalyvaus Slovakijos ir Kroatijos bei potencialiai kitų Balkanų šalių komandos, kuriose veikia „Inter Cars“.

Šias varžybas nuo pat pradžių organizavo „Inter Cars“ - didžiausias ir patikimiausias atsarginių dalių personalui ir naudingiems automobiliams tiekėjas Vidurio ir Rytų Europoje. Taigi mums natūralu palaikyti šios srities ekspertus.

Jokie dideli dalykai nevyksta savaime. Todėl mes kuriame ir organizuojame tokį konkursą, kuriame dalyvauja didžiausi pramonės prekės ženklai. Tarp mūsų stabilių partnerių yra tokie prekės ženklai kaip ZF-TRW, BOSCH, Schaeffler, Elring. „VARTA“ ir „Hella“ taip pat palaikė 2019 m. Tarptautinį finalą.

Ši galimybė atsiranda kartą per metus. O geriausi pasiima labai vertingas kainas namo. Slovakijos technikos mokyklos turi gerą ilgalaikę reputaciją. Mūsų slovakų rankos yra kvalifikuotos. Kodėl nepasinaudojus tuo?

Be abejo, tai bus naudinga ir jūsų mokyklai. Kiekvienas varžovas stovi ne tik už juos, bet ir už savo mokytojus bei mokyklą, kurioje jie lankėsi. Geriausiųjų geriausi prizai iš dešimčių tūkstančių eurų kainuoja iš tarptautinio finalo Lenkijoje, kurie paskirstomi studentui ir mokytojui skirtingu santykiu. Taigi jūsų mokykla gali įsigyti įrangos arba pagerinti savo mokymo aplinką.

Visų pirma, sužinokite visą informaciją apie mūsų varžybas. Atidžiai naršykite visą mūsų svetainę. Atkreipkite ypatingą dėmesį į taisykles. Pasikalbėkite su mokytoju ir motyvuokite savo klasės draugus.

Tiesiog spustelėkite registruotis. Registraciją galite pasiekti naudodamiesi taisyklių skiltimi arba tiesiogiai per viršutinį svetainės meniu. Jei jau viską žinote, užpildykite reikiamą formą. Mes perimame iš ten. Mes jums pranešime, ką daryti, kad nepraleistumėte nieko.

Tai bus jūsų privalumas. Finalininkai iš Slovakijos keliauja į užsienį ir bendrauja su užsienio kolegomis. Technines užduotis tvarko tarptautinių prekės ženklų atstovai. Jie bendraus žodžiu, gestais, bet ir angliškai.

KONKURENCIJOS ORGANIZATORIAI

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

Facebook Youtube