KONKURSO ORGANIZATORIAI

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

Mes visada siekėme aukščiausių sandartų

Tik su stipriais partneriais galime siekti užsibrėžtų tisklų

Tikimės, kad visi kartu kuriame geresnę ir sėkmingesnę automobiilizmo ateitį

Projekto partneriai

INTER CARS daugiau nei tris dešimtmečius dirbanti įmonė su žinomiausiais automobilių dalių gamintojais yra didžiausią automobilių dalių importuotoją ir platintoją Vidurio ir Rytų Europoje.

Žinomiausi automobilių pramonės gamintojai palaiko automechaniko profesiją ir siekia padėti jums tapti geriausiais šios srities specialistais.
KONKURSO ORGANIZATORIAI

INTER CARS

„Inter Cars“ yra viena didžiausių automobilių atsarginių dalių tiekėjų Vidurio ir Rytų Europoje. Mūsų produktų portfelis yra labai platus. Be pagrindinių personalo, komunalinių ir sunkiųjų krovininių transporto priemonių atsarginių dalių importo ir platinimo sričių, mes taip pat siūlome degalinių įrangą ir įrengimus, motociklų atsargines dalis, žemės ūkio technologijas, specialius derinimo produktus, aksesuarus ir pagalbinius gaminius automobiliams. Mes siūlome produktus iš maždaug 500 gerai žinomų prekių ženklų ir gamintojų, kurie galvoja apie kiekvieno savo produkto kokybę ir efektyvumą.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

ZF aftermarket

ZF Aftermarket is a global supplier of OE parts in the automoitve aftermarket and one of the divisions of the global technology concern ZF Friedrichshafen AG, which provides solutions for passenger cars, commercial vehicles and industry, thus supporting the development of next-generation mobility. ZF Aftermarket offers:

• steering and suspension elements as well as rubber-metal elements by LEMFÖRDER,
• shock absorbers, springs, clutches and dual mass wheels SACHS ,
• steering, suspension and brake parts TRW,
• as well as ZF brand components such as gearbox parts and oil kits.

More information about the company, products, services and loyalty program:
https://aftermarket.zf.com/go/en/
http://www.zf.com

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

BOSCH

Bosch products and services are designed to fascinate and improve the quality of life by providing innovative and useful solutions. Throughout their history on the Slovak market, Bosch managed to create the position of a significant manufacturer and investor. Their automotive technology products have successfully entered both our cars, as well as service stations and industrial enterprises.

Wide portfolio of spare parts
Service equipment and diagnostics
Training centres and a service concept

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

CONTINENTAL

1871 m. Hanoveryje buvo įkurta „Continental“, kuriai iki šiol buvo 150 metų. Bendrovė visame pasaulyje padeda žmonėms įgyvendinti su mobilumu susijusias idėjas. Technologijos, sistemos ir paslaugų sprendimai padeda pakeisti judumą ir transportą į tvaresnes, saugesnes, patogesnes, labiau pritaikomas ir labiau prieinamas transporto priemones. Kaip automobilių pramonės tiekėja ir pramonės partnerė, „Continental“ siūlo sprendimus, kurie padeda apsaugoti žmonių sveikatą ir saugą bei tausoti aplinką visame pasaulyje ir siūlo žmonėms daugiau galimybių formuoti savo ateitį.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

ELRING

Idealus tiekėjas profesionaliam variklių remontui. „Elring“ siūlo platų sandariklių, aptarnavimo dalių ir sandariklių, atitinkančių visus rinkos reikalavimus, portfelį. „Elring“ kuria ir gamina komponentus varikliams, transmisijoms, išmetimo sistemoms ir alternatyvias varymo technologijas daugumai automobilių ir variklių gamintojų. Naujovės ir profesiniai įgūdžiai originalios įrangos srityje yra pagrindas dideliam populiarumui ir sėkmei pasaulinėje atsarginių dalių rinkoje. „Elring - Das Original“ - tai aukštos kokybės, saugos, aptarnavimo, prieinamumo ir patikimumo prekės ženklas.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

FEBI

FEBI yra pradininkė atsarginių dalių rinkoje. Kaip šeimos valdoma įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas, ji visada palaikė originalių tos pačios ar net aukštesnės kokybės atsarginių dalių alternatyvas, kad būtų naudinga vartotojams visame pasaulyje. Daugiau nei 40 000 techninių dalių, skirtų personalui ir komunalinėms transporto priemonėms, asortimentas nuolat plečiamas, nes kuo greičiau į atsarginių dalių rinką reikia pateikti naujus produktus. Ferdinandas Bilšteinas atstovaujamas daugiau nei 70 šalių per savo filialus arba pasirinktus partnerius.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

MEYLE

Patikimas kaip draugas. „MEYLE“ automobilių atsarginės dalys - daugiau nei 24 000 automobilių, furgonų ir sunkvežimių dalių. Remontas priklauso nuo MEYLE automobilių atsarginių dalių daugiau nei 120 pasaulio šalių. Prekės ženklas yra aukščiausios kokybės atsarginių dalių, sukurtų taip, kad atitiktų atsarginių dalių rinkos reikalavimus, sinonimas. Produktai, kuriuos gali įsigyti specializuoti prekybininkai. MEYLE tiekia aukštos kokybės patikimas ir atsparias atsargines dalis transporto priemonėms, pagamintoms nuosavose gamybos patalpose ir patikimų gamintojų partnerių. MEYLE siūlo jums išsamų ir labai įvairų asortimentą. Nesvarbu, ar jums reikia važiuoklės dalių, pavaros dalių, stabdžių dalių, pakabos, aušinimo sistemos dalių, filtrų, komponentų, elektronikos ar jutiklių - MEYLE yra aukštos kokybės atsarginių dalių sinonimas.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

SCHAEFFLER

„Schaeffler“ įmonė yra originalios įrangos kokybe pasižyminčių atsarginių dalių bei remonto sprendimų pasaulinė gamintoja ir tiekėja. Už „LuK“, INA ir FAG prekių ženklų slypi sankabų sistemos, variklių ir transmisijų dalys, o taip pat važiuoklės dalys. Visi komponentai optimaliai suderinti vienas su kitu ir juos galima greitai bei profesionaliai pakeisti. Be to, už REPXPERT prekių ženklo slypi visapusiškos paslaugos techninę priežiūrą atliekantiems specialistams, pavyzdžiui, praktiniai seminarai ir mokymai, speciali priežiūros įranga arba ekspertų svetainė su informacija apie produktus ir paslaugas bei montavimo instrukcijomis.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

MANN+HUMMEL

MANN-FILTER – išskirtinės kokybės automobilių atsarginių dalių rinkos prekių ženklas, naujiems ir daug iššūkių keliantiems filtravimo poreikiams tenkinti siūlantis novatoriškus sprendimus. Keleiviniams automobiliams, komercinėms transporto priemonėms arba ne keliams skirtiems sprendimams skirta originalios įrangos kokybę atitinkanti į geltonai žalias dėžes supakuota įranga: originalios įrangos kokybę atitinkančiais originaliais MANN-FILTER produktais pasitikima visame pasaulyje. Visada rinkitės 100 % originalios įrangos kokybę atitinkančius originalius MANN-FILTER produktus.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

Valeo

„Valeo Group“ priklausanti „Valeo Service“ įmonė yra pasaulinio masto automobilių atsarginių dalių rinkos specialistė. „Valeo Service“ tikslas – rūpintis jumis ir jūsų klientų transporto priemonėmis (keleiviniais automobiliais ir pramoninėmis transporto priemonėmis) dar ilgai po to, kai jos palieka gamyklą.
„Valeo Service“ teikia įvairias paslaugas – nuo originalios įrangos atsarginių dalių (OES) gamintojams iki pakaitinių dalių ir priedų nepriklausomai atsarginių dalių rinkai (IAM). Kompetencija apima: transmisijos, oro kondicionavimo, valymo, apšvietimo, aušinimo ir oro valdymo, elektrines sistemas.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

SHELL

„Shell“ yra tarptautinė energetikos įmonė, išmananti alyvos ir gamtinių dujų tyrinėjimų sritį, gamybą, valymą ir rinkodarą bei chemikalų gamybą ir rinkodarą. Kad sukurtumėte tvarios energetikos ateitį, naudojame pažangias technologijas ir imamės novatoriškų veiksmų. Taip pat investuojame į energiją – nuo mažai anglies naudojančių šaltinių, pavyzdžiui, vėjo ir saulės, iki naujų degalų transporto priemonėms, pavyzdžiui, pažangaus biokuro ir vandenilio. „Shell“ turi pasaulinio lygio tepalų tiekimo grandinę, kurią sudaro 32 maišymo gamyklos, keturios bazinės alyvos gamyklos, dešimt tepalo gamyklų ir šeši GTL bazinės alyvos sandėliai. Mūsų prekių ženklus, pvz., „Helix“, „Rimula“, „Rotella“, „Pennzoil“, „Spirax“, „Tellus“, „Omala“ ir „Gadus“ mūsų klientai renkasi dažniausiai. „Shell“ įmonėje dirba daugiau kaip 300 mokslininkų ir inžinierių. Jie dirba specializuotuose techniniuose centruose JAV, Kinijoje, Vokietijoje, Indijoje ir Japonijoje, skirtuose tyrinėti ir kurti tepalus bei alyvas. Didžiausia tepalų tiekėja pasaulyje „Shell Lubricants“ vartotojams iš daugiau nei 100 šalių tiekia geriausius rinkoje tepalus bei siūlo pasaulinio lygio technologines įžvalgas, kad jūsų transporto priemonės gautų geriausią produktą. Remiantis „Kline & Company“ ataskaitos „Global Lubricants: Market Analysis and Assessment 2021“ dvidešimtuoju leidimu, jau šešioliktus metus iš eilės „Shell Lubricants“ išlaiko savo geriausios pasaulyje paruoštų tepalų tiekėjos statusą. „Shell Helix Ultra“ su „PurePlus“ technologija“ yra vienintelė variklio alyva, kurią lenktynėms naudoja „Scuderia Ferrari“, „BMW Motorsport“ ir „Hyundai Motorsport“.

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

VARTA

VARTA prekių ženklo savininkė „Carios“ įmonė yra didžiausia pasaulyje automobilinių akumuliatorių gamintoja ir viena didžiausių pasaulyje originalios įrangos dalių tiekėja. „Clarios“ siūlo platų aukštos kokybės švino rūgšties ir ličio jonų akumuliatorių asortimentą, tenkinantį visų tipų transporto priemonių savininkų poreikius. 7 iš 10 naujai pagamintose transporto priemonėse su „Start-Stop“ sistemomis ir AGM yra sumontuotas VARTA produktas.
VARTA prekių ženklo akumuliatoriai yra sumontuoti milijonuose automobilių ir sunkvežimių, motociklų ir automobilinių namelių. Kiekvienas akumuliatorius yra sunkaus darbo ir ilgametės inžinierių patirties rezultatas.
Dėl patentuotos „PowerFrame®“ tinklelio technologijos bei daugiau nei šimto gamybos metu įvertintų procesų ir produkto parametrų, jie yra patys efektyviausi.
VARTA tinka daugeliui gamintojų automobiliams:
„Audi“, „Bentley“, BMW, „Bugatti“, „Chevrolet“, „Chrysler“, „Citroën“, „Ferrari“, „Fiat Ford“, GMC, „Honda“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Kia“, „Lamborghini“, „Land Rover“, „Maserati“, „Mercedes-Benz“, „Nissan“, „Opel Peugeot“, „Porsche“, „Renault“, „Seat“, „Škoda“, „Vauxhall“, „Volkswagen“, „Volvo“

TARPTAUTINIAI PARTNERIAI

NRF

„Nederlandse Radiateuren Fabriek“ (NRF) jau beveik 100 metų yra tarp pirmaujančių įmonių, gaminančių ir tiekiančių atsargines dalis automobilių rinkai, taip pat jūreivystei, geležinkeliams ir pramonei skirtus aušinimo produktus bei kitokius sprendimus. Įmonės istorija siekia 1927 m. Tuo metu „Nederlandse Radiateuren Fabriek“ Amsterdame įkūrė R. Bloksma (vyresnysis). Iš pradžių gamykloje daugiausia dėmesio buvo skiriama radiatorių remontui, o nuo 1930 m. NRF atidarė ir gamybos skyrių.
Šiandien NRF yra pasaulinis tinklas, turintis 8 sandėlius strateginėse Europos vietose ir galintis pasiūlyti rinkai daugiau kaip 11,5 tūkst. prekių. Produktų asortimentas nuolat pildomas, o pristačius NRF gaminamus jutiklius, įmonė ėmė siūlyti ne tik varikliams aušinti ir orui kondicionuoti skirtų produktų. Įmonės plėtros ir tyrimų padaliniuose nuolat atliekami bandymai, siekiant užtikrinti, kad jos gaminiai būtų aukščiausios kokybės.
Strategiškai išdėstyti sandėliai bei klientų aptarnavimo centrai leido NRF tapti ne tik patikimu vietiniu partneriu, bet ir pasaulinio lygio įmone atsarginių dalių rinkoje. Kasdien NRF produktai pasiekia klientus daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Facebook Youtube