Jaunojo automechaniko konkursas sulaukė palaikymo – prie partnerių grupės prisijungia „Delphi“ prekės ženklas!

Jaunojo automechaniko (Young Car Mechanic) konkurse – teigiami pokyčiai: prie tarptautinių partnerių grupės prisijungia atsargines dalis gaminanti bendrovė „Delphi“. Šis prekės ženklas žinomas dėl aukštos kokybės produkcijos – sprendimų degalų sistemoms, variklių valdymui ir transporto priemonių elektronikai.


8-asis konkursas – jau netrukus!

Įmonei „Delphi“ prisidėjus prie automobilių pramonės žinių plėtros, teorinis ir praktinis jų spektras taps dar platesnis ir išsamesnis, o tuo neabejotinai galės pasinaudoti ir konkurso dalyviai. 

Tai išties svarbu, nes pati konkurso idėja – populiarinti automechaniko profesiją tarp specializuoto profilio technikos ir bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių. Lyderiaujančio prekės ženklo partnerystė gali prisidėti prie šios idėjos realizavimo.

Vienas didžiausių tokio pobūdžio konkursų Europoje šiuo metu apima 10 šalių, kuriose organizuojami nacionaliniai finalai. Kiekvienos šalies nugalėtojai susitiks tarptautiniame finale ir varžysis dėl geriausio 2024 metų jaunojo mechaniko titulo.

 

Didelę partnerių grupę sudaro tokios žinomos įmonės kaip „Bosch“, „Continental“, „Elring“, „Febi“, „Filtron“, „“Meyle, NRF, „Schaeffler“, „Shell“, „Valeo“, „Varta“ ir „ZF Aftermarket“. „Delphi“ dabar taip pat prisijungia prie šių išskirtinių prekių ženklų.

„Visada atsirenkame kompetentingiausius partnerius, kurie, dalyvaudami Jaunojo automechaniko (Young Car Mechanic) konkurse, užtikrina kokybę. „Delphi“ indėlis į projektą – akivaizdi nauda konkursui. Tikiu, kad tai padės pakelti jo kokybės lygį, augantį kasmet, ir suteikti dalyviams dar daugiau tobulėjimo galimybių“, – viliasi projekto Jaunojo automechaniko (Young Car Mechanic) konkurso vadovas ir koordinatorius Armandas Umbraško.

„Ypač orientuojamės į jaunų talentų automobilių mechanikos srityje ugdymą ir palaikymą. Žinome, kad tokios iniciatyvos kaip Jaunojo automechaniko konkursas yra puiki galimybė skatinti rinktis techninį išsilavinimą, didinti šios srities patrauklumą ir remti būsimus pramonės profesionalus. Norime aktyviai dalyvauti formuojant jaunų žmonių karjerą, suteikti jiems išteklių ir galimybių tobulinti savo įgūdžius ir įgyti praktinės patirties. Tai galimybė nutiesti tiltus tarp teorijos ir praktikos, taip pat įsitraukti į profesinių kompetencijų, kurios yra itin svarbios automobilių pramonėje, ugdymą“, – sako Tomaszas Hurtas, „Delphi“ techninis vadovas.